Odozvy čitateľov

Príbeh "Soňa" je úžasne silný a emotívny. Je vykreslený a precítený do poslednej bodky. Odporúčam si to prečítať úplne každému človeku !!!

Waldemar Urminsky

Je naozaj napísaná dobre, veľmi sugestívna, otvorená a prudko čítavá.

Ondrej T.

V sobotu som na trhu od Vás dostala s venovaním knihu "Soňa", dnes je už prečítaná. Zavárať budem až večer, lebo som knihu nevedela položiť. V noci som čítala do 1,00 hodiny a dnes som pred 17,00 hodinou dočítala a veľmi sa mi páčila, píšete štýlom, ktorý mám veľmi rada. Dúfam, že ešte veľa kníh od Vás budem čítať pani Beáta.

Katarína Kočiová

Knižku Soňa som ako sa hovorí zhltla za necelých 24h od doručenia balíka. Je písaná veľmi príjemným spôsobom a pri čítaní som mala pocit, že sedím s autorkou na káve a počúvam jej príbeh. Knižka vo mne vyvolala symfoniu pocitov a stránky posledných kapitol som otáčala so slzami v očiach. Doporučujem ju prečítať každému.

Kamila Kami-Kamčatka A-ová

Beatka práve som dočítala tvoju knižku, je fantastická ! Výborným štýlom písaná a ďakujem, že som bola ako Ela zakomponovana do diela. Teším sa na ďalšiu...

Daniela Bosáková

Kniha je úplne super napísaná, prečítala som ju za 2 dni. Osobne poznam autorku, takže som na ňu pyšná. Je písana s ľahkosťou ..Az mi niekedy vyšla aj slzicka. Doporučujem ...

Zuzana Mituchová

Beatka veľmi Ti ďakujem. Včera som preplakala večer pri knižke, dnes som si nastavila budík, aby som ju dočítala. Bei pre mňa si osobnosť s veľkým O. Som vďačná Bohu že som Ťa mohla spoznať. Ďakujem Ti, dala si mi veľa.

Mária Filová.

Beatka knižka sa mi páči, ozaj odvaha dať to na papier, niektoré pasáže si presne pamätám, ....si šikovná, ale to sme predsa vedeli ! 😎😎 Doporučujem prečítať každému.

Erika Gibová

Beatka. Práve som dočítala poslednú stranu. Za dva dni. Plakala som ako malé decko. Kniha je perfektná a TEBA obdivujem. Slovami ani neviem vyjadriť ako. Píš ďalej prosím....

Andrea Baloghová.

Dobrý deň pani Beátka. Práve som dočítala vašu úžasnú knihu SOŇA. Kniha ma upútala hneď po prvých stranách. Páčil sa mi dej knihy, štýl písania skrátka všetko. Ešte raz ďakujem. Neviem či máte ešte nejaké knihy, ktoré ste napísali a ak áno napíšte mi ich názvy ak budete mať čas. Ďakujem a prajem peknú nedeľu.

Katarína Kajabová.
Milá Beatka, ďakujem za krásnu knihu, ktorú som od Teba dostala ,,Soňa,, ďakujem, že si také krásne niečo napísala, také skutočné zo života, nič neprikrášlené, ďakujem a verím, že mnohé sa máme čo poučiť, nevzdávať sa, keď si už myslíme, že sa ďalej nedá.

Ty si dokázala, že sa dá, len treba mať pevnú vieru, a hlavne lásku v srdci priznám sa, že som si aj poplakala, ale aj to patrí k životu. Ďakujem,, že mi bolo dovolené Ťa spoznať, si vzácna, skromná žena Beatka, ďakujem, že si.

Dagmar Lasoková

Dobrý deň pani Beatka, Vašu knihu som prečítala na dva krát. Doslova som ju hltala, je vynikajúca a tiež som si poplakala. Blahoželám ku knihe a chcela by som sa spýtať, či ste ešte nejakú napísala, ak áno mala by som záujem o ne, ešte raz Vám ďakujem.

Oliva Šubová

Musím sa priznať, nerada čítam knihy, neviem sa koncentrovať a veľa krát popri čítaní zablúdim vo vlastných myslienkach. Iba malo kedy ma kniha zaujala na toľko aby som ju prečitala až do konca. Dnes večer som začala čítať knihu Soňa (teta mi ju odporučila), a neviem sa od nej odtrhnúť. Jej príbeh ma hneď zaujal a moje myšlienky sa ani na sekundu od neho neoddialili. Jednoznačne odporúčam si prečítať každému!!!

Zuzana Rosinska

Prečítala som tisíce kníh, avšak azda ani pri jednej som pri čítaní nemala ten pocit, akoby som osudy hlavnej hrdinky sama prežívala.
Príbeh je napísaný veľmi sugestívne, obávam sa, že v mnohých pasážach odkrýva realitu, ktorú väčšina čitateliek a čitateľov nemá odkiaľ poznať. Ale zase, na druhej strane, je v ňom obsiahnutá neustále znovu a znovu klíčiaca nádej, oslava priateľstva, lásky a života.
Beatka, píš, prosím, ďalej.
Zuzana Mičinská

Páči sa Vám moja knižka ?

Vyjadrite svoj názor, budem rada.

© 2017 WUMa. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky